Завантаження...
дніпровський центр професійно-технічної освіти державний професійно-технічний навчальний заклад офіційний веб-сайт

ЗУСТРІЧІ З НАШИМИ ПАРТНЕРАМИ ТА ДРУЗЯМИ

Меморандум про партнерство

Дата: 12.02.2019 06:51 Переглядів: 1120

Меморандум  про  партнерство

08 лютого 2019 року керівники Південного машинобудівного заводу ім. О.М. Макарова на чолі з генеральним директором Сергієм Миколайовичем Войтом відвідали відділення автотранспорту та будівництва Дніпровського центру професійно-технічної освіти (у минулому будівельний ліцей – базовий навчальний заклад Південмашу з підготовки робітників будівельної галузі). У 2013 році у рамках реалізації пілотного проекту Європейського фонду Освіти в Україні «Покращення системи професійно-технічної освіти шляхом прогнозування та адаптування вмінь і навичок, соціального партнерства й удосконалення використання ресурсів» ліцей було приєднано до Дніпровського центру професійно-технічної освіти, який приймав участь у експерименті, з метою створення багатопрофільного навчального закладу професійної освіти.

С.М.Войт під час ознайомлення з умовами навчання, відпочинку, проживання у гуртожитку зазначив: «Ми переконалися у тому, що було прийнято правильне рішення щодо приєднання будівельного ліцею до Дніпровського центру професійно-технічної освіти. Відбулися значні зміни: за рахунок гранту, який отримали від Європейського фонду. якісно відремонтований гуртожиток, у 2019 році планується створити інформаційно-будівельний центр за рахунок перемоги у конкурсі «Зробимо Дніпро кращим», за власні кошти оновлюється матеріально-технічна база, у поточному навчальному році розпочато підготовку слюсарів-ремонтників, розпочато навчання токарів із використанням елементів дуальної освіти (професій загальнодержавного значення). Тому. ми підтримуємо ідею створення центрів новітніх технологій при навчальному закладі, які дадуть можливість здобувачам освіти застосовувати інноваційні технології і відпрацьовувати навички на сучасному обладнанні».

Відбулася презентація створення навчально-практичного центру зварювальних технологій. Керівник закладу О.Стрілець ознайомив гостей з можливостями навчального закладу щодо створення центру новітніх технологій та успішної реалізації. «Центр являється провідним закладом у регіоні з підготовки електрогазозварників. Більшість випускників отримують перші робочі місця на Південмаші. Тому для підвищення якості підготовки робітників ми розробили проект створення навчально-практичного центру зварювальних технологій на основі інноваційних та енергозберігаючих технологій. Створення Центру дозволить підвищувати кваліфікацію працюючих на виробництві, проводити перепідготовку незайнятого населення, стажування педагогічних працівників», - презентував О.Стрілець.

Візит максима курячого до навчального закладу
Візит максима курячого до навчального закладу
Візит максима курячого до навчального закладу

Додатково передбачається навчально-практичний центр використовувати для підготовки слюсарів із збирання металевих конструкцій, ковалів, виготовляти корисну продукцію. Адже, передбачається відремонтувати та створити сучасні робочі місця у майстерні, у якій у минулому навчалися ковалі.

Після обговорення було прийнято рішення спільними зусиллями створити навчально-практичний центр зварювального виробництва та підписано Меморандум.

Сподіваємося, що центр виконає своє призначення та задовольнить потреби кваліфікованими робітниками зварювальних технологій Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макаров - флагмана аерокосмічної галузі України.

Щира подяка стратегічному партнеру!
Керівник О. Стрілець
УВАГА! Дистанційне навчання! З 23.03.2023 новий розклад!