Завантаження...
дніпровський центр професійно-технічної освіти державний професійно-технічний навчальний заклад офіційний веб-сайт

Організація виховної роботи

Центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді – спеціальні заклади, що проводять соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Головною метою співпраці із службами є забезпечення взаємодії із структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю.

В Дніпровському центрі професійно-технічної освіти створена виховна система, яка спрямована на виховання та формування сучасної особистості учня, як на уроках теоретичного і виробничого навчання, так і в позаурочний час.

Основним документом з планування та організації виховної роботи в ценрті є річний план роботи та законодавчо-нормативні документи для забезпечення процесу виховання. Планом передбачені заходи правового та естетичного виховання, розвитку учнівського самоврядування, соціального захисту учнів та робота з батьками. Система виховної роботи в центрі спрямована на патріотичне і національне виховання, військово-патріотичне та фізичне виховання, дотримання норм поведінки, розвиток у учнів та слухачів світогляду, морально-етичних та естетичних смаків, попередження правопорушень, професійну адаптацію, розвиток природних здібностей та нахилів і задоволення інтересів учнів.

рада профілактики та попередження правопорушень серед учнів центру

робота з батьками

Сумісні заходи із службами у справах дітей