Завантаження...
дніпровський центр професійно-технічної освіти державний професійно-технічний навчальний заклад офіційний веб-сайт

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА нашого центру

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Дніпровський центр професійно-технічної освіти»– є державним професійно-технічним навчальним закладом, третього атестаційного рівня, який підпорядкований Міністерству освіти і науки України і внесений Державним комітетом статистики України до Єдиного Державного реєстру підприємств та організацій України (довідка головного управління статистики у Дніпропетровській області про включення до ЄДРПОУ АА № 898517 від 25.06.2013 року.), що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття професійно-технічної та повної загальної середньої освіти. Дніпровський центр професійно-технічної освіти здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації, як правило, з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі базової чи повної загальної середньої освіти, а також підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників і незайнятого населення. Основні завдання на право провадження освітньої діяльності у сфері професійно-технічної освіти визначені в Статуті Центру, затвердженого Міністерством освіти і науки України від 26.05.2016р. №579.

Юридична адреса Державного професійно-технічного навчального закладу «Дніпровський центр професійно-технічної освіти» : 49052, м. Днiпро, вул.Алтайська,6-а.

Протягом часу, змінювалися назви навчального закладу, але не змінною залишалася основна мета та функції – підготовка кваліфікованих робітників для машинобудівної галузі.

Сьогодні центр представляє собою навчальний комплекс з трьома відділеннями: професійної підготовки робітників професій для машинобудівної галузі; професійної підготовки робітників професій для галузі зв’язку та торгівлі; професійної підготовки робітників професій для галузі будівництва та автотранспорту.

Дніпровський центр професійно-технічної освіти це навчальний заклад з проектною потужністю 1620 осіб, до складу якого входять 3 начальних корпуса, навчальні майстерні, 3 гуртожитки.

Адміністративний корпус та відділення машинобудування (адреса: 49052 м.Дніпро, вул.Алтайська 6-а) площею 15661 м², розміщений на 5-ти поверхах навчального корпусу, СОК: актова та спортивна зала, гуртожиток, бібліотека та читальна зала, адміністративний корпус: їдальня, кабінети адміністрації, навчальні кабінети, майстерні.

Відділення зв’язку (адреса: 49041 м.Дніпро, вул. Стартова, 15) площею 14600 м², розміщений на 4-рьох поверхах навчального корпусу , актова та спортивна зала, гуртожиток, бібліотека та читальна зала, буфет, кабінети адміністрації, навчальні кабінети; ОБК - майстерні.

Відділення автотранспорту та будівництва (адреса: 49064 м.Дніпро, вул. В. Самодриги, 4) площею 9600 м², розміщений на 4-рьох поверхах навчального корпусу , спортивна зала, гуртожиток, бібліотека та читальна зала, їдальня, кабінети адміністрації, навчальні кабінети; майстерні.

Для якісної підготовки кваліфікованих робітників в центрі функціонує 15 навчальних майстерень: токарна, електромонтажна - 2, електромонтерів лiнiйних споруд електрозв`язку та провідного мовлення, контролерів-кассирів, машинiстів крана металургiйного виробництва, монтажників зв`язку, продавців продовольчих та непродовольчих товарів, електрогазозварювальна - 2, оператор комп`ютерного набору, операторів поштового зв’язку, слюсарів з ремонту автомобілів – 2, майстерня опоряджувальників, кабінети: охорони праці, електротехніки, спецтехнологій з усіх ліцензованих професій, креслення, матеріалознавства, кабінети загальноосвітньої підготовки.

Усі приміщення відповідають санітарно-технічним вимогам, щорічно це підтверджується актом готовності навчального закладу до нового навчального року.