Завантаження...
дніпровський центр професійно-технічної освіти державний професійно-технічний навчальний заклад офіційний веб-сайт

Спортивні досягнення нашого центру

Серед багатьох видів спорту, які культивуються серед молоді, футбол займає одне з провідних місць. Важко назвати інший вид спорту, який міг би змагатися з ним у популярності, доступності, простоті та емоційності.

У нашому навчальному закладі багато років існує футбольний клуб «Металіст». Після перерви спортивний клуб виставив оновлену команду та прийняв участь у першості м.Дніпропетровська з міні-футболу у якому за п’ять турів до закінчення зайняв 1 місце.

Спортивні досягнення нашого ценру Спортивні досягнення нашого ценру
Спортивні досягнення футбольного клубу Спортивні досягнення футбольного клубу

Протягом вересня-жовтня 2017 року збірні спортивні команди центру прийняли участь у наступних змаганнях та посіли такі місця:

 1. 02 жовтня 2017: 62-а Спартакіада ПТНЗ м.Дніпро з допризивної підготовки – ІІІ місце

  Учасники:

  Адушкін І, Силютін І. гр.19
  Сахно П., Овод О. гр.1
  Нестерук Я., Полушко А. гр.5
  Єременко М. гр.12
  62-а Спартакіада ПТНЗ м.Дніпро з допризивної підготовки 62-а Спартакіада ПТНЗ м.Дніпро з допризивної підготовки 62-а Спартакіада ПТНЗ м.Дніпро з допризивної підготовки
 2. 05 жовтня 2017: 62-а Спартакіада ПТНЗ м.Дніпро з міні футболу – І місце

  Команда:

  Борисов Д., Калугер Г. гр.13
  Неліпа В. гр.5
  Неверін М. гр.1
  Силютін І. гр.19
  Гудіченко І. гр.18
  Єрхонов А., Біланів Б. гр.7
  Свистун В. гр.4
  Зеленяк В. гр.10
   62-а Спартакіада ПТНЗ м.Дніпро з міні футболу 62-а Спартакіада ПТНЗ м.Дніпро з міні футболу 62-а Спартакіада ПТНЗ м.Дніпро з міні футболу
 3. 19 жовтня 2017: 62-а Спартакіада ПТНЗ Дніпропетровської області – VІ місце

  62-а Спартакіада ПТНЗ Дніпропетровської області 62-а Спартакіада ПТНЗ Дніпропетровської області 62-а Спартакіада ПТНЗ Дніпропетровської області
 4. 62-а Спартакіада ПТНЗ м.Дніпро з настільного тенісу – юнаки І місце , дівчата IV місце

  Учасники:

  Божко С. гр.19
  Ніколаєнко В. гр.8
  Лозовик Д. гр.8
  Оріщук C. гр.11
  62-а Спартакіада ПТНЗ м.Дніпро з настільного тенісу 62-а Спартакіада ПТНЗ м.Дніпро з настільного тенісу 62-а Спартакіада ПТНЗ м.Дніпро з настільного тенісу
 5. Команда ДЦПТО прийняла участь у легкоатлетичному пробігу по проспекту Дмитра Яворницького «1 Миля Миру» присвяченому 74-й річниці звільнення м.Дніпро від фашистських загарбників.

  Учасник нашої команди Строменко Євген був нагороджений грамотою за VІ місце із 10 нагороджених серед учнів навчальних закладів (шкіл та ПТНЗ).

  Легкоатлетичний пробіг «1 Миля Миру» Легкоатлетичний пробіг «1 Миля Миру» Легкоатлетичний пробіг «1 Миля Миру» Легкоатлетичний пробіг «1 Миля Миру» Легкоатлетичний пробіг «1 Миля Миру» Легкоатлетичний пробіг «1 Миля Миру»
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ! ТАК ТРИМАТИ!
ВИ – НАЙКРАЩІ!