Завантаження...
дніпровський центр професійно-технічної освіти державний професійно-технічний навчальний заклад офіційний веб-сайт

Державна підсумкова атестація

Варто відразу зробити застереження: ДПА – українська абревіатура. Мовою оригіналу звучить «Державна Підсумкова Атестація». ДПА – це випускний іспит, які здають учні в кінці навчального року. Захід зачіпає учнів ДЦПТО другого курсу.

Мета іспиту прозоро: перевірити рівень знань та якість викладання предметів. Підсумок оцінюється за шкалою дванадцять балів, оцінки виставляються окремо від підсумкових оцінок з предметів. Результати вносяться в атестат, впливають на отримання медалей і середній бал, допомагають при вступі у вищі навчальні заклади.

Державна підсумкова атестація (ДПА) в 2016/2017 навчальному році проводиться відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів у системі загальної середньої освіти (Наказ МОН № 1547 від 30.12.14 року) та листа МОН № 1/9-149 від 13.03.17 року «Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах, у 2016/2017 навчальному році.»

Стандартна форма іспиту – тести або письмова робота. Але іноді це може бути і іспит з білетами. Критерії оцінювання, правила та інші тонкощі обумовлюються в «Положенні про державну підсумкову атестацію».

Відвідайте спеціальний сайт, який містить усі збірники завдань для підсумкової атестації. Завдякий йому Ви швидко і легко відшукаєте потрібний збірник для державної підсумкової атестації з математики, української мови, української літератури чи з іншого предмету.