Завантаження...
дніпровський центр професійно-технічної освіти державний професійно-технічний навчальний заклад офіційний веб-сайт

ЗУСТРІЧІ З НАШИМИ ПАРТНЕРАМИ ТА ДРУЗЯМИ

Візит Максима Курячого до навчального закладу

Дата: 04.02.2019 05:38 Переглядів: 1020

Візит максима курячого до навчального закладу

Депутат Верховної ради України Максим Павлович Курячий, голова Чечелівської у місті Дніпро ради Наталія Василівна Кеда, голова профспілкового комітету ДП ВО «ПМЗ ім. О.М.Макарова» В.В. Васильєв відвідали Дніпровський центр професійно-технічної освіти.

Ця урочиста зустрiч відбулася 5 грудня 2018 року у рамках підготовки проектів соціального розвитку Чечелівського району у 2019 році, яким опікується народний депутат.

Відвідуючи майстерні, спостерігаючи за учнями, які опановують професії: електрогазозварник, токар, верстатник широкого профілю, електромонтер, Максим Павлович висловив слова підтримки навчальному закладу та запевнив, що у наступному році у програмі розвитку району Дніпровський центр професійно-технічної освіти займе пріоритетне місце. «Успіх держави у майбутньому залежить від того, які умови для навчання, її розвитку ми створюємо нашій молоді сьогодні. Заклади професійної освіти повинні стати важливою складовою освітнього середовища України».

Візит максима курячого до навчального закладу
Візит максима курячого до навчального закладу

Наталія Василівна зазначила: «Такий заклад професійної освіти, яким я щойно ознайомилася справив на мене неабияке враження. У сторічних будівлях вирує життя: опановує робітничі професії учнівська молодь, підвищує кваліфікацію працюючі на підприємствах, перенавчається доросле незайняте населення, проводиться безліч спортивних та культурних заходів, працюють спортивні секції з важкої атлетики, боксу, бадмінтону. Мешканці району теж часті гості спортивного комплексу, загально-освітні навчальні заклади використовують актову залу для проведення своїх свят. Вбачаю, у майбутньому цей навчальний заклад може стати учасником виконання програм соціального розвитку району, використовуючи свої виробничі можливості».

Майстер виробничого навчання Євгенія Іванівна Коваленко – педагог-новатор, навчає верстатників широкого профілю, ознайомила шановних гостей з навчально-виробничим процесом, звернула увагу на необхідність розвитку професійної освіти в Україні, підтримку учнівської молоді, яка опановує робітничі професії.

Особливу увагу народний депутат України звернув на розвиток спортивної бази у навчальному закладі. Сучасна зала боксу, центр важкої атлетики імені Олімпійського чемпіона Юрія Зайцева, спортивний майданчик з міні міні-футболу використовується не тільки для якісного навчального процесу та фізичного загартування учнів, але і для підготовки спортсменів високого ґатунку. Тут учнівською молоддю опікуються професійні педагоги та тренери. Руденко Валентин Павлович майстер спорту України запропонував Максиму Павловичу одягнути боксерські рукавиці, на що залюбки погодився депутат та показав чудові навички з боксу.

Візит максима курячого до навчального закладу
Візит максима курячого до навчального закладу
Щира подяка Максиму Павловичу, Наталії Василівні, Валерію Валентиновичу від колективу працівників та учнів! Сподіваємося на плідну співпрацю!
Керівник О. Стрілець
УВАГА! Дистанційне навчання! З 23.03.2023 новий розклад!