Завантаження...
дніпровський центр професійно-технічної освіти державний професійно-технічний навчальний заклад офіційний веб-сайт

До дня працівників освіти

 День працівників освіти в ДЦПТО

Щороку, восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави.

29.09.2017 року в актовому залі центру відбувся святковий концерт присвячений дню працівників освіти та 77-річчю створення системи профтехосвіти.

З великою приємністю до вітального слова запросили директора Дніпровського центру професійно-технічної освіти – Стрільця Олександра Івановича, який побажав колегам міцного здоров’я, творчих злетів, натхнення, оптимізму та хороших, щирих учнів.

Згідно до наказів Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА, навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області, Дніпровського центру професійно–технічної освіти «Про відзначення працівників профтехосвіти», за багаторічну сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність в системі профтехосвіти, кращим працівникам центру були вручені грамоти та оголошені подяки.

Багато побажань та гарних слів в адресу наших педпрацівників лунало зі сцени. Викладачі та майстри виробничого навчання протягом всіх виступів мали змогу насолоджуватися прекрасним музичним супроводом та чути в свою сторону тільки найкращі слова вдячності за працю, розум, мудрість, наполегливість. Учні центру разом з керівниками гуртків привітали улюблених педагогів з їх професійним святом – піснями, танцями, гуморесками, віршами.

Свята закінчуються, приходять будні, а ми творимо, навчаємо, заглядаємо у потаємні куточки учнівських сердець, бо усі ми – одна родина, ім’я якій Дніпровський центр професійно-технічної освіти!

Дякуємо всім за участь!
Обговорення
0 коментарів
Правила користування

Заборонено використовувати непристойні висловлювання, рекламу та використовувати висловлювання, які ображають інших користувачів. За порушення даного пункту блокування назавжди.

Всі посилання, вигляду http://domain.com будуть автоматично перероблені в посилання виду http://domain.com, їх потрібно відділити пробілами з обох сторін.

Недоречні чи непристойні коментарі будуть видалені модераторами.

Приєднатися до обговорення...


Поки що коментарів не знайдено.
Додайте перший коментар до цієї статті...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ