Завантаження...
дніпровський центр професійно-технічної освіти державний професійно-технічний навчальний заклад офіційний веб-сайт

Відзначаємо День Конституції України

День Конституції України

На виконання Указу Президента України від 20 квітня 2017 року № 111/2017 «Про відзначення 21-ї річниці Конституції України» та з метою гідного відзначення у 2017 році 21-ї річниці Конституції України, враховуючи провідну роль Основного Закону України для розвитку правової системи держави з 19 по 28 червня 2017 року в ДЦПТО проведено ряд заходів, зокрема:

  • виховні години на тему: «Конституція України – гарант захисту прав людини», «Конституційна реформа і розвиток Української державності»; круглий стіл за участю учителів історії та правознавства;
  • конкурси малюнків, плакатів, рефератів;
  • організовано постійно діючі експозиції, виставки, що відображають конституційні процеси в Україні, удосконалення Основного Закону України.
  • бесіди з метою виховання в учнів поваги до державних символів України, формування правової культури та отримання знань про конституційні права і свободи;

День Конституції ми маємо сприймати як свято затвердження наших прав і свобод.

Обговорення
0 коментарів
Правила користування

Заборонено використовувати непристойні висловлювання, рекламу та використовувати висловлювання, які ображають інших користувачів. За порушення даного пункту блокування назавжди.

Всі посилання, вигляду http://domain.com будуть автоматично перероблені в посилання виду http://domain.com, їх потрібно відділити пробілами з обох сторін.

Недоречні чи непристойні коментарі будуть видалені модераторами.

Приєднатися до обговорення...


Поки що коментарів не знайдено.
Додайте перший коментар до цієї статті...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ