Завантаження...
дніпровський центр професійно-технічної освіти державний професійно-технічний навчальний заклад офіційний веб-сайт

День відкритих дверей

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Навіщо стукати в закриті двері, якщо є відкриті, де Вас радо зустрінуть в будь-який час! Саме тому в Дніпровському центрі професійно-технічної освіти 18.05.2017 року на базі відділення автотранспорту та будівництва (м. Дніпро, вул. В. Самодриги, 4) пройшов День відкритих дверей . На святі були присутні учні випускних класів шкіл міста та області, підприємства-партнери ПАТ «PISC KARTISSA» (меблевий комбінат) в особі заступника генерального директора Пробатюк Олексія Дмитровича, віце-президент Дніпровської торгово-промислової палати Кучерявенко Сергій Володимирович, директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області Василиненко Віктор Михайлович.

До уваги присутніх була представлена рекламна продукція центру та підприємств-партнерів ПАТ Дніпропетровський Агрегатний завод, Укрпошта, ПрАТ «Дніпровський тепловозоремонтний завод».

Працівники центру разом з учнями провели для абітурієнтів майстер-класи, презентував професії оформлювача вітрин, слюсаря з ремонту автомобілів, будівельників, водія автотранспортних засобів, електрогазозварника, токаря, верстатника широкого профілю, електромонтера, оператора поштового зв’язку та продавця.

Учні пройшли профорієнтаційне психологічне тестування та прийняли активну участь у вікторинах робітничого спрямування.

Найактивніші знавці робітничих професій отримали солодощі, а на завершення свята кожен абітурієнт отримав «пальне» - пиріжок!, згідно з «талоном на заправку».

Спеціалісти Дніпровського міського центру зайнятості населення зосередили увагу учнів на тому, що ринок праці потребує спеціалістів для галузі машинобудування та будівництва, яких готує ДЦПТО.

Спеціалісти Дніпровського міського центру зайнятості населення зосередили увагу учнів на тому, що ринок праці потребує спеціалістів для галузі машинобудування та будівництва, яких готує ДЦПТО.

Підбиваючи підсумки, варто зазначити, що День відкритих дверей в ДЦПТО був сучасним та масовим святом, яке відвідали учні загальноосвітніх навчальних закладів №26, №123, №124, №97, №62, №51, №82, №65, №121, №50, №133, №143, №5, №128 м. Дніпро та №2 м.Синельниково.

Щиро дякуємо всім за участь у заході та
запрошуємо учнів до нас на навчання!

Обговорення
0 коментарів
Правила користування

Заборонено використовувати непристойні висловлювання, рекламу та використовувати висловлювання, які ображають інших користувачів. За порушення даного пункту блокування назавжди.

Всі посилання, вигляду http://domain.com будуть автоматично перероблені в посилання виду http://domain.com, їх потрібно відділити пробілами з обох сторін.

Недоречні чи непристойні коментарі будуть видалені модераторами.

Приєднатися до обговорення...


Поки що коментарів не знайдено.
Додайте перший коментар до цієї статті...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ