Завантаження...
дніпровський центр професійно-технічної освіти державний професійно-технічний навчальний заклад офіційний веб-сайт

Місце, де зустрічаються сьогодення і минуле

Місце, де зустрічаються сьогодення і минуле

Учні першого курсу групи № 7 та група № 9 разом з викладачем історії Кравченко З.Г. та майстрами виробничого навчання КоваленкоЄ.І. та Киричок М.С. відвідали музей імені Дмитра Яворницького з метою ознайомлення з історією рідного краю та виховання у молоді історичної свідомості і національної гідності.

В фондах музею зберігаються 240 тисяч музейних предметів. Серед них археологічні пам’ятники, реліквії запорізького козацтва, стародруки ХVI-ХVП ст., раритетні видання ХVІІІ – п.ХХ ст., культова колекція, порцеляна, годинники, меблі, зброя і багато інших пам’ятників історії і культури. Протягом всієї своєї 150-річної історії музей був і залишається єдиним у своєму роді в Дніпропетровській області центром збереження, вивчення і популяризації пам’ятників національного і світового значення, центром виховання історичної свідомості, відчуття дбайливого відношення до своєї історії, загальнолюдських цінностей.

Обговорення
0 коментарів
Правила користування

Заборонено використовувати непристойні висловлювання, рекламу та використовувати висловлювання, які ображають інших користувачів. За порушення даного пункту блокування назавжди.

Всі посилання, вигляду http://domain.com будуть автоматично перероблені в посилання виду http://domain.com, їх потрібно відділити пробілами з обох сторін.

Недоречні чи непристойні коментарі будуть видалені модераторами.

Приєднатися до обговорення...


Поки що коментарів не знайдено.
Додайте перший коментар до цієї статті...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ